Kanegra Plava Laguna Apartmány letní prázdniny

24.8. – 31.8.2024
Komplex Kanegra se nachází cca 10 km od města Umag. Leží v krásném borovém lese u zálivu s křišťálovou vodou.

CHORVATSKO

KANEGRA – APARTMÁNOVÝ RESORT

BEZ STRAVY

Komplex Kanegra se nachází cca 10 km od města Umag. Leží v krásném borovém lese u zálivu s křišťálovou vodou. Umístění bungalovů přináší klid a soukromou atmosféru. Všechny BGW mají SAT/TV, TEL, vybavenou kuchyňku, sociální zařízení, terasu nebo balkon, připojení Wi-Fi za poplatek.

Popis bungalovů:

Zděné BGW pro 4 osoby - 38,5 m2, ložnice se 2 lůžky, kuchyňka, obývací pokoj s dvoulůžkovým gaučem, koupelna, terasa. Zděné BGW pro 5 osob - 47,9 m2, 2 ložnice se 2 lůžky v 1. poschodí, v přízemí obývací pokoj s gaučem (1 lůžko), kuchyňka, koupelna, terasa. Montované BGW pro 4 osoby - 37 - 46 m2, ložnice se 2 lůžky, obývací pokoj se 2 gauči, kuchyňka, koupelna, terasa. Montované BGW pro 5 osob - 46,2 m2, ložnice se 2 lůžky, ložnice s 1 lůžkem, obývací pokoj se 2 gauči, kuchyňka, koupelna, terasa. Montované BGW pro 6 osob - 59,7 m2, 2 ložnice se 2 lůžky, obývací pokoj se 2 gauči, kuchyňka, koupelna, terasa.

Pláže jsou oblázkové a kamenité s pozvolným vstupem do moře, cca 250 m od BGW, část pláže FKK, pro psy oddělená část. Středisko má Fun Resort – bohatou nabídku sportovního a zábavního vyžití. Hostům je k dispozici restaurace, pizzerie, snack bar, koktejl bar, kafé bar, obchod a kiosky. Ke sportovnímu vyžití slouží plážový volejbal, tenisové dvorce, minigolf, stolní tenis, půjčovna jízdních kol, vodní sporty, univerzální hřiště pro malou kopanou, házenou, košíkovou a různá cvičení, dětské hřiště pro míčové hry. Oblíbené místo pro cvičení jógy.

Uvedená cena zahrnuje:

7x ubytování v příslušném typu bungalovu s kompletním vybavením, veškerá spotřeba el. energie, vody, plynu, ručníky, lůžkoviny, závěrečný úklid, pobytová taxa, pojištění CK proti úpadku, službu delegáta, zajištění prostoru na cvičení.

Podrobný popis ubytování

Popis apartmánů (dříve nazývaných bungalovů):

1/4 APT – vel. cca 36 m2, dvoulůžková ložnice, obytná kuchyně se dvěma rozkládacími gauči

1/5 APT -  typ 1 (46 m2), dvě dvoulůžkové ložnice s oddělenými lůžky, obytná kuchyně s rozkládacím gaučem

1/5 APT -  typ 2 (46 m2), jedna dvoulůžková ložnice s oddělenými lůžky, druhá ložnice s jedním lůžkem, obytná kuchyně se dvěma rozkládacími gauči

1/6 APT – 60 m2, dvě dvoulůžkové ložnice, obytná kuchyně se dvěma rozkládacími gauči Apartmány jsou zděné nebo montované.

V ceně je zahrnuto : 7x ubytování v příslušném typu bungalovu s kompletním vybavením, veškerá spotřeba el. energie, vody, plynu, ručníky, lůžkoviny, závěrečný úklid, pobytová taxa, službu delegáta

Program bude pestrý pro děti i dospělé.

Doprava autobusová nebo individuální.

Výlety do okolí pěšky i autobusem.

Vše ve spolupráci s 101 Ck ZemekRegistrace - Kanegra Plava Laguna Apartmány letní prázdniny 24.8. – 31.8.2024

Počet osob
* email - na registrovaný email Vám přijde odkaz pro potvrzení registrace
* počet osob - pokud chcete přihlásit více osob najednou, ale každý si bude hradit akci zvlášť, vyplňte pro každého samostatnou přihlášku.
* ubytování - do poznámky piště případné požadavky na ubytování

Přečtěte si prosím Zásady ochrany osobních údajů